Oferta i cennik

Konsultacja domowa na terenie Wrocławia                            200 zł

Konsultacja w ciąży, przygotowanie indywidualne do porodu, relaksacje i elementy hipnoporodu,  wizyta połogowa, niemedyczne wsparcie laktacyjne. Czas trwania wizyty od 1 do 2 h.

Konsultacja online                                                                      180 zł

Konsultacja na terenie województwa dolnośląskiego.            180 zł +  koszt dojazdu          

Pakiet porodowy                                                                       2000 zł 

Pakiet zawiera 1 spotkanie zapoznawcze, dwie wizyty przedporodowe (edukacja, plan porodu), gotowość porodową, jedną wizytę w połogu. Cena obowiązuje na terenie gminy Wrocław

Otulanie                                                                                      900 zł – jedna otulająca  1200 zł – dwie otulające 

 

Otulanie to rytuał polegający na maksymalnym zadbaniu o drugiego człowieka na poziomie jego emocji, psychiki i ciała. Najczęściej otulanie odbywa się po ok. 40 dniach od urodzenia dziecka, jednakże można skorzystać z tej celebracji również w innych ważnych okresach życia, np. przed ślubem, po stracie kogoś ważnego czy po poronieniu.

Otulanie to wielogodzinny proces trwający ok. 5-6 godzin, który przebiega w ścisłej kolejności (rozmowa, przygotowanie ciepłego napoju, stworzenie worków ziołowych do kąpieli, delikatny masaż, aromatyczna kąpiel, masaż ciepłym olejem, masaż szalami, zawijanie ciała materiałami, spożycie ciepłego posiłku).

Osoby które przeżyły otulanie, twierdzą, że na jakimś poziomie odrodziły się na nowo i dzięki temu z godnością zamknęły pewien etap w ich życiu. Jest to swojego rodzaju rytuał przejścia, który pozwala nam celebrować zmiany, które są wpisane w nasz ludzki żywot.

Uwalnianie traumy porodowej metodą Rewind 3 sesje          500 zł

Prowadzenie Mother Shower                                                     500 zł

Warsztaty Uwalniamy nasz głos.                                                300 zł

Warsztaty Śpiew i oddech w okresie okołoporodowym                  300 zł

Udział w kursie Twórcze Narodziny                                            650 zł

Kurs trwa 8 tygodni i jest skierowany dla kobiet w ciąży. W programie spotkanie z innymi specjalistkami okołoporodowymi – nauczycielką jogi, położną oraz fizjoterapeutką uroginekologiczną. Każde ze spotkań ma inną tematykę zajęć.  Na naszych spotkaniach można doświadczyć  : śpiewu, porodowego tańca brzucha, rysowania, pracy z przekonaniami, edukacji, kobiecego kręgu oraz sesji hipnoporodu. 

Zajęcia Gordonowskie wejście pojedyncze                                     50 zł. 

Zajęcia Gordonowskie dwumiesięczny cykl                                  280 zł

Nr konta bankowego: 08 1050 1328 1000 0097 6502 7322

Gosha Vocal Doula Małgorzata Tutko

NIP :8992938178

REGON: 52322884